Stříkané opálení

Speed bronzer Bezchybné sexy opálení! - Žádné šmouhy – žádné skvrny

Vysoce moderní a účinný systém Speed Bronzer Vám zajistí svůdné a rovnoměrnéopálení během pár minut.

Speedbronzer byl vytvořen tak, aby svými vysoce výkonnými funkcemi zastínil ostatní sprejové nástřiky. S unikátním Magnetic Bronzing Systémem už patří skvrny a šmouhy do minulosti! Jemná mlha je jakoby magnetem přitahována na kůži a vytváří úžasné sexy zhnědnutí v jakékoli intenzitě si vyberete.

Tím je zaručeno, že se přímo na kůži nanáší pouze malý nadbytek (asi patnáct procent) prostředku. Zároveň je ušetřeno okolí a není třeba používat kabinku a navíc se zcela anuluje možnost vzniku nepříjemných „sprejových oparů a zvíření“.

Kompletní nanášení produktu Speed bronzer trvá od dvou do čtyř minut, provádí se v příjemném svěžím vzduchu (nikoli například prostřednictvím vlhkého studeného stříkání), a to přímo na kůži klienta. Schnutí nastává během pár sekund a bez nutnosti použít pomocné prostředky jako ručník nebo fén. Produkt se rovněž vyznačuje minimální hlučností.

Sprejové systémy lze upravovat podle konkrétních požadavků a očekávání jednotlivých zákazníků, přičemž nehraje roli fakt, zda má být opálen obličej, ramena nebo končetiny. Nevznikají totiž korektivní proužky. Systém je díky specielně vyvinutým recepturám individuálně vyladěn na všechny čtyři typy pleti.

Díky okamžitému bronzovému efektu a clear bronzeru lze vyhovět i těm nejnáročnějším přáním. Systém umožňuje přesné nanesení pouhým okem tak, aby mohl být každý zákazník individuálně nastříkán. Lze nastříkat i pouze určité části těla. Navíc se ve finále dosahuje rychlého a nekomplikovaného výsledku, který se nechává osvěžit a nemusí se vylepšovat.

  • Sexy hnědá za 4 minuty!
  • Žádné pruhy! Žádné šmouhy!
  • UV-free zhnědnutí!
  • Vydrží až 10 dní!

Speed bronzer představuje nejmodernější systém v procesu přirozeného intenzivního opálení a garantuje rychlý a snadný opalovací výsledek nejlepší kvality

Čtyři rozdílné typy pleti

Světlý typ pleti se vyznačuje vysokou citlivostí na slunce, která se projevuje kožním zarudnutím. Zvláště viditelné je to po přímém slunečním ozáření a oslunění v soláriu. Tento typ je většinou severoevropského či skandinávského původu a hrozí mu vysoké nebezpečí úpalu! Ideálních výsledků lze dosáhnout pomocí Nordic – série.

Normální typ pleti je nejhojnější a dosahuje opálení jen po opalování s UV ochranou. Tento typ je většinou středoevropského nebo západoevropského původu a hrozí mu pouze omezené riziko úpalu! Doporučují se produkty Evropské série.

Jižanský typ pleti disponuje základní hnědou barvou. Může se dlouho zdržet bez ochrany na slunci a reaguje na sluneční ozáření relativně necitlivě. Ideální je použití Španělské série.

Tmavý typ pleti je nejčastěji jihoevropského původu a může se zdržovat na slunci nejdéle. Na sluneční záření reaguje rovněž relativně necitlivě. Doporučuje se produkt Brazilské série.

Díky rozmanitosti produktů obsahujících samoopalovací substance je sladění s jednotlivým druhem pleti velmi důležité k tomu, aby bylo dosaženo přirozeného opálení. Tímto sladěním se otevírají nové možnosti v oblasti opalování bez přítomnosti slunce.

Výhody stříkaného opálení:

  • rychlá, časově nenáročná procedura s aplikací během několika minut
  • naprosto bezpečná, se spolehlivým a okamžitým výsledkem
  • bez účinku UV záření
  • jedinečný odstín opálení v reakci nástřiku s pokožkou, který se během následujících hodin ještě zvýrazní
  • dostatečná trvanlivost, až osm dní ho není třeba nijak obnovovat

Průběh nástřiku

Den před aplikací je nutno tělo ošetřit peelingem, a tím pokožku zbavit nežádoucích nečistot. Těsně před nástřikem je vhodné se osprchovat , již nepoužít antiperspirant, tělový krém ani make up.

Při aplikaci obdržíte jednorázovou čepici, která bude chránit Vaše vlasy a jednorázová tanga (popř. je možno si donést své, doporučujeme tmavé, spodní prádlo).

Délka trvání dosaženého opálení

Délka trvání opálení se odvíjí od konkrétní kožní obnovy každého zákazníka. Nelze ji tedy stanovit univerzálně, ovšem zkušenosti ukazují, že se pohybuje mezi pěti až deseti dny.

Chce-li si klient zachovat homogenní barvu bez fleků, měl by se minimálně dvanáct hodin po opálení zdržet sprchování, koupání a plavání a v neposlední řadě se také vyvarovat fyzické práce, která by mu mohla vyvolat silné pocení.

Po aplikaci doporučujeme volné tmavé oblečení, aby nedošlo k odření nástřiku.

Jak jednoduché a rychlé! Buďte sexy opálení v každou roční dobu!