Kosmetické služby

V dnešní době, která je uspěchaná, potřebuje naše pleť péči a kvalitní ošetření.

V dnešní době, která je uspěchaná, potřebuje naše pleť péči a kvalitní ošetření. Proto by každá žena měla o sebe pečovat a dopřát si odpočinek a relaxaci spojenou s kosmetickým ošetřením.
V kosmetice platí zásada „Předcházet stárnutí pleti“, proto je umění zachovat, zlepšit, získat nebo obnovit krásu lidského těla.
V salonu nabízíme ošetření dle Vašich představ a podle požadavků Vaší pleti – přesně „ušité na míru“. V širokém sortimentu produktů, které lze různě kombinovat, najdeme řešení pro všechny typy pleti. Ošetření lze uzpůsobit i z hlediska financí, od ekonomického až po luxusní, ale vždy se snažíme vyjít všem vstříc.
Máme různé typy ošetření od základního hloubkového čištění pleti až po kompletní ošetření pleti.
Nemusíte mít obavy, co vás u kosmetičky čeká, například kompletní ošetření je od samotného počátku až do konce velice příjemné. Kompletní ošetření pleti zahrnuje základní očištění pleti, úpravu obočí, hloubkové čištění, peeling, uvolňující masáž obličeje a dekoltu, masku obohacenou aktivními složkami (vitamíny, minerály, extrakty z bylin…) podle typu pleti a konečné ošetření krémem.
Mezi účinky kosmetické masáže patří prokrvení pokožky, podpora lymfatického metabolismu, mízní cirkulace, odstranění odumřelých buněk, uvolnění svalstva a změkčení pleti.
I čištění pleti již v dnešní době podléhá módním trendům a vysoké kvalitě používaných metod tak, aby byl celý proces bezbolestný, příjemný, bez viditelných fleků a několikadenního podráždění pokožky, šetrné a efektivní. K hloubkovému čištění pleti používáme ultrazvukovou špachtli, která je k pleti šetrná a vyčistí pleť z 80%.
V salónu používáme pouze vysoce kvalitní, profesionální kosmetiku od české firmy RYOR a tu si můžete pro další péči objednat také domů.

Vyberte si z naší nabídky kompletních ošetření pleti:

  • ošetření s mořskými řasami
  • regenerační ošetření s hedvábím
  • hydratační ošetření s proteiny a vitamínem A
  • ošetření pleti proti vráskám s Q10 a collagenem
  • ošetření problematické a aknózní pleti
  • ošetření citlivé, začervenalé a kuperózní pleti

A také ošetření pro pány

Peeling nebo enzymatická maska, úprava srostlého obočí, hloubkové čištění pleti, pročištění pleti, maska a krém. Před ošetřením nutné oholení do hladka.

Doplňkové služby:

  • barvení řas a obočí
  • depilace horkým voskem
  • líčení – denní, večerní a svatební